Close

Pro skupiny

OSOBNÍ A PÁROVÁ VÝUKA

Cítíte, že je ve vašem životě prostor pro nové informace, zážitky a pro změnu? Vnímáte, že by váš vztah mohl být intenzívnější? Máte pocit, že se potřebujete naučit lépe spolu komunikovat? Chcete si osvojit nové techniky, které oživí váš sexuální život?  Mohu vás seznámit s věcmi, které přišly do mého života, které jsem se naučila já, a to zvláště v oblasti intimity. Dva roky jsem se účastnila výcviku u Michaela Barnetta, anglického duchovního učitele, který mě naučil, že existují věci „za“ věcmi materiálními. Mám za sebou účast i asistování na kurzu 10denní transformační výcvik: Škola celostní smyslné masáže Denisy Palečkové a Richarda Vojíka. Prožila jsem si i roční výcvik: CORE TOUCH EASE Professional Training také u Denisy a Richarda. V současné době se účastním dalšího výcviku a to u anglického učitele Alana Lowena, Tělo, srdce a duše. Pracuji roky s klienty, kteří přicházejí s různými životními problémy. Přečetla jsem desítky knih a zažila mnoho věcí, které mi pomáhají naučit vás nahlížet na svět jinak. Tak, aby se vám dobře žilo a to především ve vztazích a intimitě.

Výuka probíhá zcela individuálně podle vašich potřeb.

Chcete se nechat hýčkat?

KOUČINK ZAMĚŘENÝ NA INTIMITU


Máte-li pocit, že se potřebujete rozvíjet na poli intimity, sexuality, partnerských vztahů, může vám pomoci koučování. Můžeme se dostat k otázkám v oblasti polarity, jazyků lásky, potěšení, masáží, vztahů a tak podobně. Zároveň můžeme ale také řešit vztah sám k sobě i oblast emocionální. 

Koučink je velmi účinná metoda, jak se můžete osobně a osobnostně rozvíjet. Základním učením koučinku je fakt, že všechny odpovědi na důležité otázky máme schované uvnitř sebe. Proto základním stavebním kamenem koučování je otázka.

Chcete se nechat hýčkat?

Workshopy

SEMINÁŘ: Dotek v přítomnosti 
Kde: Studio Braník, Ke Krči 30, Praha 4

Více informací

Srdečně vás zveme, abyste se zapojili do série pravidelných, ale na sebe tématicky nenavazujících setkávání, která jsme nazvali Dotek v přítomnosti.
Jinými slovy to znamená, že můžete chodit pravidelně každých 14 dní, ovšem nemusíte. Každý večer má svůj unikátní podnázev, který určuje, co se ten den bude dít.

Těšíme se na vás, Venuše a Míra.

Dotek v přítomnosti na FB

SEMINÁŘ: TOHLE JSEM JÁ! TOHLE JSTE VY!
Kde: Brno, Semily, Praha

Více informací

Zvu vás srdečně na seminář Tohle jsem já! Tohle jste vy! Seminář je laděn pro úplné začátečníky, kteří by se rádi naučili žít v přítomnosti, dívat se na věci s nadhledem, a cítili svoji sílu v denním životě, ale i pro ty, co si chtějí své znalosti rozšířit.

Během semináře, si podstoupíte z vyjetých kolejí a podíváte se na svůj život z více úhlů. A často dostanete odpověď na otázku, na kterou hledáte odpověď.

Víkendu se můžete zúčastnit sami nebo v páru.

Těším se na vás, Venuše

Meditace v rytmu života na FB