Close

Péče o muže

TERAPIE HLAZENÍM A DRBÁNÍM


Drbání asi každý zná. Ten, kdo ho miluje, ho chce často. Ten, kdo ho nezná, si ho zamiluje.  Nechte se na vlně příjemné hudby unášet do světa drbání. Podrbu Vás na celém těle. Naučím Vás vnímat Vaše tělo. Do Vaše těla vplují hormony štěstí. Váš mozek bude odpočívat. Vaše celé tělo, Váše celý systém bude hluboce odpočívat a relaxovat. Nejkratší doba drbání je jedna hodina. Další podrobnosti setkání jsou na osobní dohodě. Možností je tolik, kolik je na světě lidí. 

Drbání nemáte rád/a? Nevadí. Pojďte se nechat pohladit.

Co se děje s tělem, když mu dopřejeme Terapii hlazením a drbáním?

Tělo se při Terapii drbáním uzdravuje hned na několika úrovních – psychické, hormonální, smyslové a fyzické. Vše je propojeno se vším. 

Za prvé, minimálně hodinu silně relaxujete. Vaše mysl se dostane do tzv. hladiny alfa. V této hladině budete blíže své intuici. Mohou Vám naskakovat jasná řešení na předem nejasné nebo beznadějně vypadající situace. V hladině alfa také Vaše mysl hluboce odpočívá a regeneruje se. 

Za druhé, do tvého systému se vyplaví neurotransmiter Serotonin. Ten udržuje naši náladu v rovnováze, pomáhá nám se spánkem, zmírňuje stavy úzkosti a ulevuje od deprese. Také přibude hormon Oxytocin. Ten je důležitý pro naplněný láskyplný život, ale také mimo jiné, podle vědců pomáhá při léčbě například rakoviny. Každopádně psychika i zdraví získají silné pomocníky. 

Za třetí, pomůžu Vám terapií somaticky (na vlastní kůži) naučit se vnímat celé Vaše tělo, být v něm přítomný, přítomná. Televize, internet, ale i cizí dramata a knížky nám odvádějí naši pozornost z našeho těla. Díváme se na film, zapomeneme zcela na sebe a prožíváme silné emoce s herci. To ovšem pro prožívání našeho vlastního života není moc prospěšné. Být ve svém těle, ve svém středu, je nejvíc prospěšné pro to, abychom zvládali každodenní životní výzvy. 

A za čtvrté, můžete se velmi silně dostat do kontaktu se svými emocemi. S těmi, které už ze života znáte, ale třeba i s těmi, se kterými jste si zakázal, zakázala potkat. V bezpečném prostředí Vámi jimi provedu, aby Vás už v životě neobtěžovaly. 

Tohle vše způsobí, že můžete zažít, pochopit a naučit se, jak využívat všechny tyto klíče ke spokojenému životu. 


Chcete se nechat hýčkat?

HLUBOCE RELAXAČNÍ MASÁŽ

Hluboce relaxační masáž je tu pro lidi, kteří si potřebují hodně odpočinout, vypnout mozek, nechat se hýčkat a vyživit. Od Tantrické smyslné masáže (odkaz) se liší především záměrem hluboce odpočívat. Je tedy dlouhá minimálně 2 hodiny, používám dlouhé pomalé tahy a pokud má klient zájem, tak pracuji s vyživující energií Rekonektivního léčení. Jinak do masáže zahrnuji všechny možné techniky, které najdete i v Terapii hlazením a drbáním a Tantrické smyslné masáži.

Tuto masáž jsem do nabídky umístila pro ty, pro které se Terapie hlazením a drbáním zdá málo a Tantrická masáž zase moc.

Domluvte si termín

TANTRICKÁ SMYSLNÁ MASÁŽ


Smyslná masáž zapojuje skoro všechny smysly. Čich, sluch, vnímání kůží a klidně i chuť, když budete chtít.  Jediné, co necháme odpočívat, je zrak. Mozek může hluboce odpočívat, když se soustředíte na emoce a pocity a myšlenky necháte stranou. Nejkratší doba masáže je hodina a půl. Další podrobnosti dohodneme osobně, aby byl Váš zážitek maximální.

Při masáži používám mnoho různých druhů dotyků a materiálů, které pomáhají k různým vjemovým zážitkům, a kokosový olej. Masáž může nebo také nemusí obsahovat masáž intimních partií nebo také u mužů masáž prostaty. Masáž se řídí podle Vašeho záměru, se kterým přicházíte, může být hluboce relaxační, energizující nebo také léčivá. Dále se hodně zaměřuji na to, co „říká“ Vaše tělo a podle toho se řídím. 

K čemu je dobrá smyslná masáž?

Stejně, jako u drbání, hluboce relaxujete, do těla se vyplavují Serotonin a Oxytocin, dovolujete si vnímat celé své tělo a emoce spojené s masáží (přečtěte si víc o Terapii drbáním). Je to velmi transformační zážitek. Po celou dobu jste v  kontaktu se svou sexualitou. Můžete zkoumat, co máte rád, ráda, co Vás baví, co Vás na druhou stranu tolik nebere. Vaše celé tělo je konečně přijímáno s bezpodmínečnou láskou. To je to, o co jsme ve většině případů v dětství přišli a co v partnerském životě někdy horko těžko hledáme. Můžete si dovolit taky se naučit své tělo přijímat takové, jaké je. Když si to dovolíte, tvůj život pak bude otevřenější a šťastnější. 

Od dvou hodin výše je u žen přidaná jemná smyslná masáž vagíny, u mužů se může přidat velmi uzdravující masáž prostaty. V hodině a půl je již pro muže zahrnuta masáž penisu. 

Tuto smyslnou masáž poskytuji také v krásném prostředí Arkaya – centrum těla.


Chcete se nechat hýčkat?

KOUČINK ZAMĚŘENÝ NA INTIMITU


Máte-li pocit, že se potřebujete rozvíjet na poli intimity, sexuality, partnerských vztahů, může vám pomoci koučování. Můžeme se dostat k otázkám v oblasti polarity, jazyků lásky, potěšení, masáží, vztahů a tak podobně. Zároveň můžeme ale také řešit vztah sám k sobě i oblast emocionální. 

Koučink je velmi účinná metoda, jak se můžete osobně a osobnostně rozvíjet. Základním učením koučinku je fakt, že všechny odpovědi na důležité otázky máme schované uvnitř sebe. Proto základním stavebním kamenem koučování je otázka. 

Chcete se nechat hýčkat

OSOBNÍ A PÁROVÁ VÝUKA

Cítíte, že je ve vašem životě prostor pro nové informace, zážitky a pro změnu? Vnímáte, že by váš vztah mohl být intenzívnější? Máte pocit, že se potřebujete naučit lépe spolu komunikovat? Chcete si osvojit nové techniky, které oživí váš sexuální život?  Mohu vás seznámit s věcmi, které přišly do mého života, které jsem se naučila já, a to zvláště v oblasti intimity. Dva roky jsem se účastnila výcviku u Michaela Barnetta, anglického duchovního učitele, který mě naučil, že existují věci „za“ věcmi materiálními. Mám za sebou účast i asistování na kurzu 10denní transformační výcvik: Škola celostní smyslné masáže Denisy Palečkové a Richarda Vojíka. Prožila jsem si i roční výcvik: CORE TOUCH EASE Professional Training také u Denisy a Richarda. V současné době se účastním dalšího výcviku a to u anglického učitele Alana Lowena, Tělo, srdce a duše. Pracuji roky s klienty, kteří přicházejí s různými životními problémy. Přečetla jsem desítky knih a zažila mnoho věcí, které mi pomáhají naučit vás nahlížet na svět jinak. Tak, aby se vám dobře žilo a to především ve vztazích a intimitě.

Výuka probíhá zcela individuálně podle vašich potřeb.

Rezervujte si termín

ORGASMICKÁ MEDITACE

Orgasmická meditace je jemná stimulace pohlaví za účelem:

– Spojení sama se sebou
– Hluboké relaxace
– Vyživení
– Meditace
– Vnímání těla
– Potěšení
– Přijetí svého sexuálního já
– Radosti

Tedy orgasmická meditace je tu pro vás, kdo jste odvážní a ochotní tuto metodu zakusit, prožít, naučit se, odnést si do svého osobního života. Je vhodná především pro ženy, muži ji ovšem také velmi ocení.

POZOR: účelem této techniky rozhodně NENÍ jednoduchý erotický zážitek a vyvrcholení.

Poprvé se scházíme na hodinu a půl (je potřeba orgasmickou meditaci vysvětlit). Další setkání mohou být kratší.

Chcete se nechat hýčkat?

HYPNÓZA


Co je to hypnóza


Hypnóza je léčebná metoda, při které se hypnotizovaný ocitne ve změněném stavu vědomí. V té chvíli hypnoterapeut pracuje s podvědomím klienta, a může tak vyřešit problémy, které klient má. Nejedná se o žádné šarlatánství nebo trik, jak se mohou lidé domnívat.


Použití hypnózy

Hypnózu používám v mnoha oblastech. Můžeme spolu řešit stres, neurózy, nespavost, různé fobie a traumata (pavouci, hadi, létání, klaustrofobie apod.), zhoršenou koncentraci, deprese nebo impotenci. Dokážeme odstranit strachy ze všech možných oblastí – strach ze zkoušek, zubaře, injekcí, výšek, vody a podobně. Samozřejmě se můžeme během procesu dívat i na témata spojená s intimitou, sexualitou, vztahy, partnerstvím, rodičovstvím a podobně.


Průběh hypnózy

Během hypnózy dosáhnete maximální relaxace a uvolnění. Pomocí pozitivních návrhů vás uvedu do hypnotického stavu intenzivního soustředěného vnímání (do hladiny alfa). V tomto stavu aktivuji pomocí hypnotických frází, metafor a transformačních technik vaši představivost. Vaše pozornost bude v konečné fázi zaměřená na pozitivní zážitky, které zažijete, a tím se změny zapíší hluboko do vašeho podvědomí a nevědomí. Za pomocí posthypnotických pokynů se pozitivní prožitek promítne do vašeho chování v budoucnosti. Po skončení terapie budete klidný/á a uvolněný/á, ale i nabitý/á energií k dalšímu řešení osobních záležitostí.


Pravdy o hypnóze

První a nejdůležitější podmínkou k úspěšné práci je důvěra klienta v mé služby.

Klient při hypnóze, se kterou pracuji já, dělá pouze to, co je v souladu s jeho přesvědčením.

Klient také po celou dobu slyší můj hlas a dobře si pamatuje, co se v hypnóze řešilo.

Pouze asi jedno procento populace nemusí vědět zcela nic o průběhu terapie.

Domluvte si termín