Close

JAK JSEM SE STALA VENUŠÍ

Jméno Venuše ke mně přišlo, když jsem přemýšlela, kým skutečně jsem. A já se opravdu cítím jako Venuše. Dokonce i tak vypadám.

Od rodičů jsem dostala jméno Renée. To znamená znovuzrozená. Tohle jméno následuji v mnoha ohledech. Znovuzrodila jsem se v 35 letech, kdy jsem ukončila významnou etapu svého života. V práci zase ráda dávám důraz na to, aby mí klienti ode mne odcházeli znovuzrození. 

Pracuji s myslí, smysly a tělem. Baví mě „rozsvěcet světýlka“ u mých klientů. Rozumějte, baví mě sledovat, jak se mí klienti vyvíjejí a jak začínají mít radost ze života. V poslední době vidím největší smysl mé práce v tom, když pozoruji, jak lidé nachází své vlastní já, svou vnitřní podstatu a z toho vycházející pocit štěstí.

Vystudovala jsem Anglo-American College v Praze. Během mé cesty jsem absolvovala kurz masáží, Školení školitelů, i různé zajímavé worshopy. K terapiím i koučinku jsem se dostala, jako většina ostatních, přes sebezdokonalování sama sebe. Absolvovala jsem kurz TFT terapie a dvouletou školu hypnózy pod vedením zkušené psychoterapeutky a instruktorky paní Jany Vetešníkové. Zúčastnila všech potřebných kurzů na „Cestě k certifikaci“ společnosti NeuroLeadership Group, s.r.o.

U Mgr. Denisy Říha Palečkové, CSB a Ing. Richarda Vojíka, CSB jsem absolvovala desetidenní somatický výcvik Smyslných masáží a profesionální výcvik Core Touch.  Duchovní a tantričtí učitelé Michael Barnett (UK), Alan Lowen(UK) a Andrew Barness (AUS) se svými výcviky zapsali hluboce do méduše i do mé práce. Objevila jsem krásu práce s energiemi a hloubku terapeutické práce s Energetickým čtením (Pavla Skálová, Dis.) a Hlubinným léčením (Eva Benešová)

Tím se nastartovala má uzdravující práce s tělem i myslí, kde si lidé mohou hluboce odpočinout v této rychlé době, najít cestu ke své sexualitě a začít šťastně žít. Práce s tělem v současnosti zahrnuje Mapování pro ženy, Dearmouring (technika emočního odzbrojování těla), Smyslnou masáž a Práci s jizvami. Práce s myslí zahrnuje Hypnoterapii, Energetické čtení, Hlubinné léčení a Rekonektivní léčení.

Také pořádám pravidelné večerní i víkendové semináře  Dotekv v přítomnosti a vyučuji masáže skupiny, páry i jednotlivce.


Při práci se zaměřuji na jednotlivé potřeby každého klienta. Diskrétnost je při mé práci samozřejmostí. 


Vaše Venuše

CeníkInformativní setkání 300 Kč – 1 hodina (popovídáme si, najdeme společnou cestu)

Ukázková hodina 1.200 Kč – 1 hodina Terapie drbáním a hlazením nebo relaxační masáž (možné zakoupit i jako dárkový certifikát pro vaše blízké)

Ostatní práce je hodnocena 1800 Kč/hodina.

Dlouhodobá spolupráce – 1400 Kč/hodina – minimálně od 3 sezení zakoupených dohromady (osobní rozvoj skrze masáže, mapování, výuka masáží, párová výuka intimity a vědomého doteku, práce s jizvami, koučování, terapie apod.)

 

Obecně platí že:

Tantrická masáž = 2 hodiny

Relaxační, terapeutické masáže = 2 hodiny

Orgasmická meditace = 1,5 hodiny

Mapování pro ženy a pro muže = 3 hodiny

Dearmouring (odzbrojování) = 3 hodiny

Práce s jizvami = 2 hodiny

Koučování = 1,5 hodiny 2000 Kč

Hypnoterapie = 1,5 hodiny 2000 Kč 

Energetické čtení, Hlubinné léčení = 2 hodiny 2500 Kč

Výuka a další dle dohody

Změny dle vašich potřeb jsou samozřejmě možné.

Kontakt

Venuše
Renée Lavecká


Adresa působiště:
Střešovická 30/600, Praha 6

IČO 61492825
DIČ CZ7651070515
Jsem plátce DPH

Telefon: +420 603 294 425
Email: venuse@pracestelem.cz

www.pracestelem.cz