Close

DOTEK V PŘÍTOMNOSTI

Termíny 26.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 7.5., 21.5. 2019


Srdečně vás zveme, abyste se zapojili do série pravidelných, ale na sebe tématicky nenavazujících setkávání, která jsme nazvali Dotek v přítomnosti. Jinými slovy to znamená, že můžete chodit pravidelně každých 14 dní, ovšem nemusíte. Každý večer má svůj unikátní podnázev, který určuje, co se ten den bude dít. Co nás bude pravidelně provázet je jasné už z názvu – je to samotný dotek a přítomnost. Seznámíme se se cvičeními na uvědomění si přítomnosti, sebe sama a schopnosti dotýkání se. 

Těšíme se na Vás Venuše a David.

 

Praktické informace:
Seminář je určen pro muže i ženy. Cena večerního semináře je 350 Kč. Přihláškou na seminář je zaslání nevratné zálohy 150 Kč na bankovní účet 4794438001/5500, do poznámky pište Dotek – jméno a příjmení. Zbytek doplatíte na místě.

Adresa:
Studio Braník
Ke Krči 30, 147 00 Praha 4 

Scházíme se každé druhé úterý v 18,30 hod., seminář začíná v 19,00 hod. a trvá 3 hodiny. Po semináři vás srdečně zveme ke společnému sdílení u čaje a dobrot. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, nějakou podložku na matraci (prostěradlo nebo ručník) a případně něco dobrého na zub ke společnému sdílení. V místě je pro váš komfort sprcha i malá kuchyňka.

 

Při těchto setkáváních Dotek v přítomnosti pracujeme s hlubokou přítomností a dotekem, dbáme na respektování osobních hranic, učíme se hranice rozpoznávat a hlídat si je. Tento cyklus není zaměřen na práci s nahotou.  O Venuši:
Venuše, Renée Lavecká, je lektorka vědomého doteku a intimity. Věnuje se práci s lidmi už od roku 2011. Pracuje také jako masérka smyslných masáží ve studiu Tělo v souvislostech v Praze i jako koučka a průvodkyně osobním rozvojem jednotlivců i párů. Hodně jí naplňuje práce se ženami terapeutickou metodou Mapování pro ženy.

 

O Davidovi:
David se zabývá osobním rozvojem již od roku 2011. Prošel několika výcviky a semináři z oblasti psychologie, konstelací, bioenergetiky, tantrických a klasických masáží. Osobním terapiím se věnuje ve studiu Tělo v souvislostech v Praze. V poslední době se specializuje na zpřítomnění a zvědomění v reálném životě. Výsledkem toho jsou i tyto semináře Dotek v přítomnosti


 
Těšíme se na vás!

Venuše a David

PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ DOTEK V PŘÍTOMNOSTI

Přijdu sám/a, v páru, ve skupině